Myrskyvaroitus
Järjestyksenvalvoja kuudelta aamulla
- Liittynyt
- 2.2.2021
- Viestejä
- 8,169
- Reaktioarvo
- 6,762
Maaseudun tulevaisuus ja Ilkka (mikä se ees on) ei kuulu lukemisvalikoimiiniKannattaisi lukea muutakin kuin Maaseudun Tulevaisuutta ja Ilkkaa!
Maaseudun tulevaisuus ja Ilkka (mikä se ees on) ei kuulu lukemisvalikoimiiniKannattaisi lukea muutakin kuin Maaseudun Tulevaisuutta ja Ilkkaa!
Ilkka on Pohjanmaan alueen insesti-ilmoit..siis paikallislehti kuin Aamulehti Tampereen seudulla. Se kyllä taisi yhdistyä Oulun seudun Kalevan kanssa.Maaseudun tulevaisuus ja Ilkka (mikä se ees on) ei kuulu lukemisvalikoimiini
En lue Kalevaa...Ilkka on Pohjanmaan alueen insesti-ilmoit..siis paikallislehti kuin Aamulehti Tampereen seudulla. Se kyllä taisi yhdistyä Oulun seudun Kalevan kanssa.
Onkohan noinNo jos tämä on Kalevan paras juttu, niin en ihmettele:
katso liitettä 765
En usko että siellä noin päättömiä juttuja olisi...Se on teikäläisten lehdestä, joten miksi epäilet?
Ei siellä oo tommosta skele on taas mustamaalaamassaEn usko että siellä noin päättömiä juttuja olisi...
Skeletor = MustamaalaajaEi siellä oo tommosta skele on taas mustamaalaamassa
Kyllä sille on syy miksi juuri se mies löytyi...Siellähän on ollut otsikkona "MIES LÖYTYI ASUNNOSTA OULUSTA", miten voisin enemmän tuhota mainetta?
TuskinPohjanmaalainen hulluus?
Mistä oikein revit noita sun termejäsPohjanmaalainen insesti?
Sinäkö muka lukisit Kalevaa?Kalevasta.
nyt suuta soukemmalleHalusin tietää, onko Oulussa muita ihmisiä asunnoissa.
Missä muuallakaan...Halusin tietää, onko Oulussa muita ihmisiä asunnoissa.
Juur näinyt suuta soukemmalle
Ja pyh!Vain lehdet kertovat!
Katso nyt Skele, kyllä Lalamon tietää!Perkele >:)
Niinpä. Minun isäni hokee tuota sanaa koko ajan.Hyi miten r*ma sana.