qualitymonkey
Official pappojen kuolaaja
- Liittynyt
- 2.2.2021
- Viestejä
- 70,442
- Reaktioarvo
- 2,968
- AP AP
- #63,421
You know what it wont happen
4.7.2022What the HELL
vitun yuto 😩😭💕
WHY SO HOT oml i really want that man 😭
Miks mä oon niin vitun paskaUh muistelisin kyllä et toi oli just se kun tunsin yhtäkkiä jotain niin oudon voimakasta sitä kohtaan. Aiemmin se oli ollu sen verran maltillista kuitenkin mut just toi se tais olla ku näin ton vidin (tosin olin varmaan aiemminkin sen jo nähny joskus) niin tunsin yhtäkkiä jotain sellasta ihan outoa mitä en aiemmin ollu ihan tuntenukaan sitä kohtaan. Se jotenkin heti tuntu nii vahvalt. Kai mä jotain sellast aattelin et miks se on nyt niin söps verrattuna aikasempaan, vaikka tietenkin olin jossain määrin ihastunu siihen aiemminkin, mut yhtäkkiä se oli vaa jotenki niin vitun söpö. Ihan eri tavalla jotenki ku aiemmin. Ja sitten sen jälkeen se vaa jotenki meni niin että en päässyt siit eroon enää kunnolla missään vaiheessa. Mutta oli paljon vaiheita kuten se kun aattelin pelkästään huita tyyliin. Just literally ennen sitä olin aatellu yutoa varmaa eniten, sit yhtäkkiä se vaihtu siihen että ajattelin lähes huita vaan. Sit taas jossaki vaiheessa aloin ajatella yutoakin taas vitusti ja vielä enemmän ja enemmän ja nyt ollaan tässä missä ollaan :D mut et onhan tätä kestänyt jonkun aikaa. Ja jo silloin kesäkuun alussa tai sillon muistan et oisin kelannu just että ei millään oo mitään väliä ilman yutoa :D + pystyn soittolistaltani suurim piiirtein sanomaan sen kohdan että missä kohti oon alkanu laittaa yutoon liittyviä biisejä myös sinne. Sellasia biisejä jotka on enemmänkin about yuto. Ku siel on monenlaista: hui-biisejä, yuto-biisejä, molempiin liittyviä, jne.
8.7.2022Listen i don't CARE about anything
Emt kosk sen jälkeen ku olin nähnyt tän niin tiesin et this is gonna be really bad:
And now.............. Idc anymore 🙄😔
Ei se silti mikään ainut oo ja mun tunteet noit kahta sankarii kohtaan ei oo lieventyny edes tipan tippaa
9.7.2022 menny yhtä helvetin hyvin kun... *checks notes*... joka ikinen päivä sen jälkeenkinOikeesti äsken tossa kun murruin täysin ja vajosin maahan niin mä toivoin KOKO VITUN SYDÄMESTÄNI etten ois koskaan saanu tietää pentagonist mitään. Niinku etten ois koskaan kattonu sitä gotoen vidii eikä tätä ois tapahtunu. Jos oisin vaa pystyny välttää sen.
Mä en vaan oo tarpeeks vahva. En oikeesti oo. Mä haluun luovuttaa. Tavallaan mä haluun luovuttaa ja tehdä itsarin mutta en mä uskalla kuollakaan. En oo tarpeeks vahva edes siihen.
13.7.2022Asteikolla 1-10 kuinka paljon haluun kattoo sen koko 40jotain minuuttii pitkän jakson mis on eunkwang ja yuto 😭 emt sanoisin että ehkä 8 koska haluun todella paljon kattoo sen mut silti mul on sellanen pieni epäilys ja pelko et eeiiiii helvetti ootko varma että kykenet