Aihe vapaa En tiiä saatana

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
59,631
Reaktioarvo
2,950
"what if a man you love the most would loved that part of your femininity? Dont misunderstood, not only that part you as a whole but that part as well?"
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
59,631
Reaktioarvo
2,950

Aina esittelemässä persettään omg cutest XDDDDDDDD 💗 no why is he like this?????


honestly. What I'm saying is: he would make me the happiest that anyone could ever make.

Just feeling like no one else could make me happier. You know?




And that's really weird when u think about it.
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
59,631
Reaktioarvo
2,950
Honestly I can't stop thinking of him as my husband vaikka tiedän ettei se välttämättä oo niin mut pelkästään se ajatus saa mut jotenkin niin.... Outoon tilaan. Vaikka kuinka tiedän et sitä ei todellakaa välttämättä tapahu nii jotenki pelkästään jo se ajatus et siihen ois ees 1 % mahollisuus et se ois mun kohtalo niin hitto

Mä en tiedä. Se ajatus tekee mut varmaa onnellisemmaks ku mikään muu. Ja jos sitä ei tapahukaa nii no, voi olla että mun sydän myös särkyy pahiten koskaan :Dd vaikka oonki tavallaa siihe jo tottunu
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
59,631
Reaktioarvo
2,950
Nukuin korkeintaan 8 tuntia ja sit nään jtn random unia ja ku herään niin olo on aavistuksen parempi MUTTA. tollasta kiimaa ei yleensä tapahdu.

En sano muuta kuin että

Nyt ollaa jännän äärellä??

Aika hyvään kohtaan tuli liekinheitin xD

Minä ensin: ei taas näitä kiimajuttuja
Minä 24. Tammikuuta: VOIKO IHMINEN KUOLLA KIIMAAN 🎶

mut sillee huvittavaa koska herään suoraan siihen kiimaan tai ei ehkä ihan suoraan mut siihen rakastumisen tunteeseen ainaki ja tihentynyt hengitys heti kun herää ja heart eyes ja taas asioiden läpikäymiset silleen "TARKOTTAAKS TÄÄ SEURUSTELUU JOSKUS omg"

Heti, HETI kun herään niin alan ajattelee häntä eikä se ajattelu lopu vaikka tekisin mitä

Sit miettii kuinka kauan se on jo ollu ja välil on ollu rauhallisempiaki vaiheita mut silti miettii sitä aikaa ja sitä alkuu ja on silleen hän on def the one

Koska en oo niin sekasin ja traumatisoitunu mistää muusta ajasta ku siitä mitä se on ollu mun elämässä. Koko ajan on tuntunu siltä että en oo pysyny yhtää perässä siinä hommassa ja aika kuluu mut mä oon vielki siin alkujärkytyksessä tavallaan koska ennen sitä kaikki oli "normaalia" mut sit ku se astu mun elämään niin kaikki on ollu sekasin ja mä







Mä oon niin rakastunu etten tiedä mitään, en tajua mitään, ja

Mä niin

Niin

Rakastan häntä siis kukaan ei voi ymmärtää miten mä rakastan juuri häntä 😂

Oho
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
59,631
Reaktioarvo
2,950
Erika: upeaa laulaa orgasmista euroviisuissa
Minä: öööööhh hyyyyyyiiiiiiiiii eiiiiiiiiiiii tällästäääää yyyhhhh en ymmärrä ok laula vaa mut älä siit mulle puhu yäk en ymmärrä miten voi olla yäk

Minä nyt: ei helvetti 😭 kuolen ilman hänen kosketusta 😭 jos se ei koske mua mä kuolen 😭 se herättää mun kehon henkiin 😭 mitä tää on 😭

:DDDDDDDDDDDDDDDD tulin melkein pelkän käden avulla ihan vaan siks koska tunteet on niin voimakkaat. Normaalisti ei oo toivookaan mut toi oli aika lähellä en yleensä ikinä oo näin.... Tämmönen.

Tää on nii kaukan mun normi tilasta ku voi olla

Ikimaailmassa en oo halunnu ketään näin paljon, en edes ymmärrä mitä tää on.



Tosin joistakin on ollu hyvin samankaltasta mut silti mietin onks tää vieläkin voimakkaampaa idk.
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
59,631
Reaktioarvo
2,950
Koko tän pitkän ajan oon ikävöiny sitä sillonkin kun oon kirjottanu siitä vähemmän kun nyt. Sydän on rikki biisu on tullu marraskuussa ja silloinkin mä ajattelin hoita kun mä katoin sen ekaa kertaa. Ajattelin kyllä muitakin. Mutta ajattelin silloinkin silti niin että hoi on niin suuri rakkaus että tää sopii hyvin siihen. Koska se tunne silloinkin oli jotain niin ihmeellistä koska se oli niin erityinen mulle, marraskuussakin, vaikka kaikkia muita ajattelinkin. Ja ajattelen edelleen vähän.

Miks se on aina ollu erityinen mulle? Mitä tää on? Mua itkettää melkein 24/7 nytte koska mun kiintymys on ilmeisesti nii syvää. Se ei melkein sekunniksikaan lähde mun mielestä tällä hetkellä. Ei sillon mikään ihmekään että tapahtuu taas niin kun kävi lokakuussa että ajattelin sitä seksuaalisesti samalla tavalla kun nyt. Tai ainakin muistelisin et se oli silloinkin samankaltainen tunne. Ihan järkyttävä tunne tää on. Se on niin tärkee mulle mut mä en kyl jaksa uskoo et se on mun tuleva mies. Enkä mä ymmärrä sitäkään miksi mä ajattelen lapsia yms, tulevaisuutta, kaikkea, vaikka oon edelleen vela enkä todellisuudessa missään nimessä halua lapsia, mut mistä ihmeestä tollanen tunne oikein tulee. En tosiaankaan haluu lapsia enkä oo koskaan oikein halunnutkaan enkä koskaan tuu haluumaankaan, oon ihan rehellisesti vela mut mä en ymmärrä miks joskus mä ajattelen silleen nopee jtn sen tyyppistä vaikka mä en oikeesti sitä haluu mut miks se tekee näin. Vannon se on oikeesti ehkä sit kuitenkin elämäni rakkaus mut idk koska tää on helvettiä ja mä en tarvii sitä mut vittu mä en kestä enää elämää yleisesti ottaen ai että kun mulla on joka ikinen sekunti sitä ikävä. Mistä ihmeestä tämmöinen tulee vaikka en koskaan edes tajunnut että joku vois muka olla suurempi rakkaus ku Eunkwang? En vieläkään usko sitä. En usko sitä. Mä en... Must tuntuu et mä en voi ees..... Elää tai hengittää ilman sitä niinku kirjaimellisesti mitä tää on?

No. Ehkä sit ku tätä on kestänyttä vuoden tjsp niin se alkaa lähtee pois mun mielestä. Näkis vaa.

Mä itken. Mä en kestä ajatella sitä koko ajan lol mä niin rakastan sitä siis se vaan



Siis

Ja en kestä tätä dysforiaa siis enää yhtään sekuntia mul on äärimmäisen paha olo ja tiedän et rakastuminen lisää ahdistusta joten ymmärrettävää mut aidosti kysyn minkä takia mun pitää olla just sitä sukupuolta mitä vihaan? Ja mun ainut lohtu on aina tyyliin hoi tässäkin asiassa jaaha

Kyllä kannatti syntyä.... En saa elämäni miestä kirjaimellisesti ikinä ja itken sen perään varmaan vielä sen kuoleman jälkeenkin ja sillon mä vasta itkenkin ja se tietysti meni naimisiin jonkun toisen kanssa enkä saanu ikinä suudella sitä edes kertaakaan ja silti en koskaan voinu unohtaa sitä

Jippii 🥂

Rakastan sitä mutta ei se mitään haittaa koska no, en saa tätä elämää muutenkaan kasaan joten.
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
59,631
Reaktioarvo
2,950

Ilmeisesti olen jotenkin kyvytön rakastamaan ketään muuta enemmän niinkö. ❤️‍🩹 Mut se on ok. Olin jo tottunu tähän. Periaatteessa tää ei edes voi olla pahempaa kuin eunkwang.
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
59,631
Reaktioarvo
2,950
"
Mä olen ajatellut niin, että katsotaan nyt tämä elämä loppuun, menee miten menee. Olen ollut lapsesta asti ahdistunut.

Tsemppiä AP! Elä oman nköistäsi elämää ja yritä olla ajattelematta mitä muut miettivät valinnoistasi. Heittäydy vaikka työttömäksi jos työt kuluttavat liikaa."


Tämä sama kyllä toisaalta.
Klassikko
 
Ylös Pohja