Aihe vapaa En tiiä saatana

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
41,906
Reaktioarvo
2,921
"What you said around sex seemed pretty straightforward and easily connects to asexuality, since other asexuals can do the same in fantasy, it's not 'real'"



😶😂
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
41,906
Reaktioarvo
2,921
Proculsexual is an ace-spec identity that describes someone who only feels sexual attraction to individuals who they're sure they can never be in a relationship with, such as fictional characters, celebrities, or individuals who they know would never reciprocate their feelings.


Sounds great im in
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
41,906
Reaktioarvo
2,921
its always just a fantasy and when something anything outside of that fantasy happens im always uncomfortable for a long time
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
41,906
Reaktioarvo
2,921
I want SO MUCHHHHHHHHHHHHHHHH to be with eunkwang but hasnt everything always been just a fantasy fr
 

qualitymonkey

Official pappojen kuolaaja
Liittynyt
2.2.2021
Viestejä
41,906
Reaktioarvo
2,921
Nyt oikeesti naurattaa

Olin sillee youngjae vs masatoshi....... Why do i like masatoshi more than youngjae??????

Because thats how i feel. Not that surprising i guess? If we think about it

Mut SITTEN.

olin silleen joost vs masatoshi

Ja olin sillee "...... I feel like they are even................................."

Ja sit olin että M-I-T-Ä NYT TAAS

VITTU siis olin että miten sä voit yhtäkkiä nostaa jonku joostin samalle tasolle mitä VITTUA 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 HUUDAM JA KILJUN


mut oikeesti ku katoin molempien kuvii ni se vaa tuntu siltä

Sitten taas youngjaee ja masatoshii kattoessa tuntu selvästi siltä et tykkään masatoshista enemmän


OOOOOOOOOO MIT


MIT


joost vs youngjae: joost
Masatoshi vs youngjae: masatoshiiiii
Masatoshi vs joost: .... IDK BOTH? 😭


ELÄ VIITTI





sen vastauksen pitäs olla masatoshi mitä vittua sä selität OOOOOAAAAAAAAAAOOOOOOOO EI JUMALANNNNNNNNNNNNNNMMNHH helvettiiiiii
 
Ylös Pohja